024 | CHALUPY NA VYSOČINĚ
EMLER František (1912 – 1992)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na kartonu, 45 x 122 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Emler, zezadu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU s přípisem s určením, zezadu na desce číslo 7363.