166 | MEZ SE STROMY
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 500 CZK
- dosažená cena: 3 500 CZK
Tužka na papíře, 11 x 15 cm, rámováno, v paspartě pod sklem, datace 1946, signováno vlevo dole OB.