171 | SVRATKA III.
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 500 CZK
- dosažená cena: 4 000 CZK
Tužka na papíře, 23,5 x 27,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1931, signováno O Bubeníček Svratka 16. 9. 31.