042 | LEŽÍCÍ AKT
SOUČEK Karel (1915 – 1982)
- vyvolávací cena: 24 000 CZK
- dosažená cena: 32 000 CZK
Olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, datace 1960, signováno vpravo dole K. Souček 60.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora Mgr. Martin Souček.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013, s. 284/285.