130 | POHLED Z POUSADA REFÚGIA DAS AGUAS
JIRKŮ Boris (1955)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 50 000 CZK
Kombinovaná technika na sololitové desce, 68,5 x 52 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole Boris Jirků 03, dole uprostřed přípis s určením, zezadu opatřeno razítkem spolku Mánes.