172 | CHALUPA NA KRAJI LESA
HUDEČEK Antonín (1872 – 1941)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na lepence, 49 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař