Kombinovaná technika na plátně, 45,5 x 31,5 cm, rámováno, datace 1962, signováno vlevo dole Tikal 62, zezadu opatřeno autorským přípisem.Posoudili a pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, PhDr., prof. PhDr. Jaromír Zemina a PhDr. Ivo Helán.