004 | PODOBIZNA DÁMY V HISTORICKÉM ODĚVU
BROŽÍK Václav (1851 – 1901)
- vyvolávací cena: 70 000 CZK
- dosažená cena: 150 000 CZK
Olej na plátně, striping, 32,5 x 27 cm, rámováno, datace – po 1880, signováno vlevo dole VBROŽÍK.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.