052 | ZKAMENĚLÝ ZÁMEK U SVRATKY
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na plátně, 88 x 116 cm, rámováno, datace 1923, signováno vpravo dole OBubeníček, zezadu opatřeno razítkem Moderní galerie.