100 | LOĎKY
ZRZAVÝ Jan (1890 – 1977)
- vyvolávací cena: 120 000 CZK
- dosažená cena: 170 000 CZK
Pastel na papíře, 14,5 x 19,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1953, signováno vpravo dole Jan Zrzavý 53.
Posoudil a pravost díla potvrdil prof. Jaromír Zemina.