102 | KRAJINA
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na plátně, 98 x 150 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu opatřeno výstavním razítkem MÁNES 1940.