Olej na plátně, 81,5 x 101 cm, rámováno, datace 1930, signováno vlevo dole Boř. Žufan 30. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9. - 1. 11., Praha, 2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S. V. U. Mánes s Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 527.