Olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, datace – 60./70. léta 20. století, signováno vlevo dole K. Souček. Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora Mgr. Martin Souček. Obraz bude zařazen do umělcovy připravované monografie a soupisu díla chystaným prof. PhDr. P. Štěpánkem.