028 | ZIMA NA VOŽICI
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 26 000 CZK
Olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, signováno vlevo dole OBubeníček.