065 | ZATIŠÍ S CIBULÍ
PURKYNĚ Karel (1834 – 1868)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
- dosažená cena: 50 000 CZK
Olej na plátně, 45 x 54,5 cm, rámováno.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.
Posoudila a pravost díla potvrdila Mgr. Kristýna Brožová.