090 | PONT NEUF, LA CITÉ
TAVÍK František Šimon (1877 – 1942)
- vyvolávací cena: 3 500 CZK
- dosažená cena: 7 000 CZK
Barevný lept na papíře, 313 x 452 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole T. F. Šimon.
Arthur Novák, Kronika grafické díla T. F. Šimona, Praha, 1937, č. 398.