064 | PRŮHLED DO LESA
MAŘÁK Julius Edvard (1832 – 1899)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 130 000 CZK
Olej na plátně, rentoilováno, 37 x 27 cm, rámováno, datace - okolo 1890.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5. 4. - 27. 5. 2012.
8. ročník Smetanovy výtvarné Litomyšle 2012, Julius Mařák na zámku v Litomyšli, 15. 6. - 8. 7. 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5. 4. - 27. 5. 2012, s. 45.