141 | MODRÝ JAGUÁR
HOLÝ Pavel (1968)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- aktuální cena: 80 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Olej na plátně, 100 x 150 cm, datace 2018, signováno vlevo dole P. Holý 2018.