048 | RÁNO V JINOVATCE
DANĚK-SEDLÁČEK František (1892 – 1974)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
Olej na lepence, 45 x 54 cm, rámováno, signováno vlevo dole DANĚK SEDLÁČEK.