059 | BOUŘLIVÉ RÁNO
POSPÍŠIL Jan Bohumil (1898)
- vyvolávací cena: 24 000 CZK
Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. B. Pospíšil.