114 | POPELKA
NEPRAKTA Jiří Winter (1924 – 2011)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- aktuální cena: 15 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Kombinovaná technika, 33,5 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo nahoře Neprakta.