145 | ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
FUKOVÁ Jana (1970)
- vyvolávací cena: 26 000 CZK
Olej na plátně, 120 x 120 cm, datace – 2001, signováno vpravo dole FUKA 2002.