139 | ZIMNÍ VYCHÁZKA
RADA Vlastimil (1895 - 19612
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na plátně, 30,5 x 38,5 cm, rámováno, zezadu přípis s určením.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.