156 | PRAŽSKÉ NÁBŘEŽÍ
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 140 000 CZK
Olej na plátně, 60 x 85,5 cm, rámováno, signováno zezadu na rámu, opatřeno štítkem z Národní galerie v Praze, opatřeno štítkem ŠFVU.