068 | TAGORE (R. THÁKUR)
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 25 000 CZK
- dosažená cena: 40 000 CZK
Kombinovaná technika na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole Z. Burian 63.