018 | KRAJINA
PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
23.2., 16:45 14289 22 000 CZK 23.2., 19:34 14289 22 000 CZK 21.2., 20:44 14402 20 000 CZK 23.2., 15:49 14289 16 000 CZK 23.2., 11:47 12115 14 000 CZK 21.2., 12:00 12115 9 500 CZK 18.2., 15:40 6031 9 000 CZK 10.2., 10:10 7291 8 500 CZK 7.2., 17:40 4201 8 000 CZK Olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole PANUŠKA, oboustranná malba.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.