090 | POHLED NA KARLŮV MOST OD HERGETOVY CIHELNY
BROŽ Josef (1904 - 1980)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
24.2., 19:38 14289 13 000 CZK 23.2., 16:44 14402 12 000 CZK 23.2., 16:51 14289 12 000 CZK 23.2., 16:32 4138 8 000 CZK 23.2., 15:56 14289 6 500 CZK 21.2., 08:54 14402 6 000 CZK 18.2., 16:19 4138 5 500 CZK 12.2., 07:31 14402 5 000 CZK Olej na plátně, rámováno, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1938, signováno vlevo dole J. BROŽ 38.