053 | NA VSI
KODL Jiří (1889 - 1955)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
20.2., 09:03 3669 2 000 CZK 23.2., 08:33 14402 2 000 CZK 23.2., 20:44 3669 2 000 CZK 18.2., 20:12 6031 1 600 CZK 18.2., 16:52 3669 1 500 CZK 18.2., 20:12 6031 1 400 CZK 18.2., 15:47 6031 1 200 CZK 10.2., 13:11 3669 1 000 CZK 18.2., 15:47 6031 600 CZK 18.2., 15:45 6031 400 CZK 10.2., 13:10 3669 300 CZK Akvarel na kartonu, 34 x 49,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Kodl.