033 | VALAŠSKO
LEXA Rudolf (1915 - 2003)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
23.2., 18:54 12500 8 000 CZK 23.2., 20:04 12500 8 000 CZK Olej na překližce, 40,5 x 50,5 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole R. Lexa 46, zezadu opatřeno přípisem s určením.