023 | STROM V ZIMĚ
PREISSIG Vojtěch (1873 - 1944)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
21.2., 14:07 14402 6 000 CZK 23.2., 19:44 14402 6 000 CZK 21.2., 10:06 13142 5 500 CZK 6.2., 07:54 14402 5 000 CZK Lept na papíře, 15 x 11 cm, volný list, signováno vpravo dole V. Preissig.
Provenience:
Sbírka M. Mikuše.