002 | BOŽÍ MUKA
NAVRÁTIL Josef Matěj (1798 - 1865)
- dosažená cena: 170 000 CZK
dosažená cena: 170 000 CZK
21.4., 19:10 3255 170 000 CZK 21.4., 19:12 3255 170 000 CZK 21.4., 19:12 3255 170 000 CZK 21.4., 19:09 3946 160 000 CZK 21.4., 19:08 3255 150 000 CZK 21.4., 19:05 3946 140 000 CZK 21.4., 19:04 12437 130 000 CZK 21.4., 19:04 3946 120 000 CZK 21.4., 19:03 12437 110 000 CZK 21.4., 19:02 12313 100 000 CZK 21.4., 19:02 12437 98 000 CZK 21.4., 19:01 12313 96 000 CZK 21.4., 18:51 12437 94 000 CZK 21.4., 18:50 3946 92 000 CZK 21.4., 14:38 12437 90 000 CZK 21.4., 13:38 4177 88 000 CZK 19.4., 15:55 3946 86 000 CZK 21.4., 13:37 3946 86 000 CZK 21.4., 13:37 4177 84 000 CZK 20.4., 18:28 3946 82 000 CZK 20.4., 18:28 15671 80 000 CZK 20.4., 18:27 3946 78 000 CZK 20.4., 18:27 15671 76 000 CZK 19.4., 18:31 3946 72 000 CZK 19.4., 18:31 6456 70 000 CZK 19.4., 18:30 3946 68 000 CZK 19.4., 18:30 6456 66 000 CZK 19.4., 13:13 14091 62 000 CZK 18.4., 22:37 3946 60 000 CZK 19.4., 11:26 3946 60 000 CZK 19.4., 11:26 6456 58 000 CZK 19.4., 11:26 3946 56 000 CZK 19.4., 11:26 6456 54 000 CZK 19.4., 11:25 3946 52 000 CZK 19.4., 11:25 6456 50 000 CZK 19.4., 11:25 3946 49 000 CZK 19.4., 11:25 6456 48 000 CZK 19.4., 11:24 3946 46 000 CZK 19.4., 11:24 6456 45 000 CZK 16.4., 22:19 14091 42 000 CZK 15.4., 21:59 3946 41 000 CZK 10.4., 10:12 14204 40 000 CZK Kvaš na kartonu, 20,5 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jos. Navrátil.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5.4. - 27.5., Praha, 2012.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4.9 - 1.11., Praha, 2015.
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 22.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 122.