028 | KOUPÁNÍ
ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)
- dosažená cena: 110 000 CZK
dosažená cena: 110 000 CZK
21.4., 19:49 3904 110 000 CZK 21.4., 19:55 3904 110 000 CZK 21.4., 19:49 4859 100 000 CZK 21.4., 19:49 3904 98 000 CZK 21.4., 19:49 4859 96 000 CZK 21.4., 19:39 3904 94 000 CZK 21.4., 19:39 14204 92 000 CZK 21.4., 18:37 3904 90 000 CZK 21.4., 18:37 4859 88 000 CZK 21.4., 18:36 3904 86 000 CZK 21.4., 18:36 4859 84 000 CZK 21.4., 18:36 3904 82 000 CZK 21.4., 18:36 4859 80 000 CZK 21.4., 18:36 3904 78 000 CZK 21.4., 18:36 4859 76 000 CZK 20.4., 18:32 3904 74 000 CZK 20.4., 18:32 15671 72 000 CZK 20.4., 17:15 3904 52 000 CZK 20.4., 17:15 14204 50 000 CZK 19.4., 13:14 3904 45 000 CZK 19.4., 13:14 14091 44 000 CZK 18.4., 22:13 3904 43 000 CZK 18.4., 22:13 14091 42 000 CZK 17.4., 22:48 3904 41 000 CZK 17.4., 22:48 14091 40 000 CZK 16.4., 22:23 3904 39 000 CZK 16.4., 22:23 14091 38 000 CZK Olej na plátně, 60,5 x 73 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. století, signováno vlevo dole T. F. Šimon.