152 | JIŽNÍ ČECHY
KOPECKÝ Bohdan (1928 - 2010)
Kombinovaná technika na papíře, 9 x 13 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, signováno vpravo dole BKopecký 1986.