007 | ŽEBRÁK
SKUTEZKY Dominik (1849 - 1921)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
21.4., 19:06 3295 18 000 CZK 20.4., 17:32 15262 17 000 CZK 18.4., 08:40 3295 16 000 CZK 9.4., 15:57 12071 15 000 CZK Kvaš na kartonu, 50,5 x 34,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Skutezky