066 | PŘEDJAŘÍ
ULLMANN Josef (1870 - 1922)
- dosažená cena: 78 000 CZK
dosažená cena: 78 000 CZK
22.4., 18:53 8659 78 000 CZK 22.4., 19:04 8659 78 000 CZK 20.4., 18:23 12304 76 000 CZK 21.4., 14:22 12304 76 000 CZK 21.4., 14:22 7093 74 000 CZK 21.4., 10:11 12304 72 000 CZK 21.4., 10:11 7093 70 000 CZK 21.4., 01:01 12304 68 000 CZK 21.4., 01:01 4407 66 000 CZK 20.4., 18:38 12304 64 000 CZK 20.4., 18:38 15671 62 000 CZK 18.4., 09:41 7093 58 000 CZK 10.4., 10:26 14204 56 000 CZK 18.4., 09:41 7093 56 000 CZK Olej na lepence, 34 x 48,5 cm, rámováno, datace – okolo 1915, signováno vpravo dole J. ULLMANN.