134 | LEPOHLAV SLUHA ČELÁKOVĚ
SEYDL Zdeněk (1916 - 1978)
- dosažená cena: 300 CZK
dosažená cena: 300 CZK
23.4., 19:14 12833 300 CZK 21.4., 10:47 6364 200 CZK 11.4., 08:57 12833 100 CZK Tuš a akvarel na papíře, 42 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Seydl.