047 | PROVOKACE
JANOUŠEK Karel (1933 - 2017)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
2.6., 20:32 3252 15 000 CZK Barevná tuš na papíře, 44 x 56 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1983, signováno vpravo dole JK 83.