091 | LIS
STEJSKAL Martin (1944)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
20.5., 13:25 13532 18 000 CZK 3.6., 19:54 13532 18 000 CZK Olej na plátně, 98 x 75,5 cm, rámováno, datace 1968, signováno vpravo dole M. Stejskal 68.