092 | THE ACTION PAINTER
KOKOSCHKA Oskar (1886 - 1980)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
22.5., 13:56 12373 6 000 CZK 3.6., 21:06 12373 6 000 CZK Litografie na papíře, 430 x 400 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, sinováno vpravo dole OK 1959.
Vydáno:
Edition der Griffelkunst-Vereinigung Hamburg, vydání 133, IV. čtvrtletí 1958, volné vydání 16 ( 2 verze). WVZ Wingler/Welz 212
Provenience:
Sbírka Dr. Arna Rebentische.