078 | NAD MĚSTEM
FAMÍRA Emanuel (1900 - 1970)
- dosažená cena: 5 500 CZK
dosažená cena: 5 500 CZK
3.6., 19:36 2961 5 500 CZK 3.6., 19:42 2961 5 500 CZK 3.6., 19:35 10231 5 000 CZK 3.6., 19:35 2961 4 800 CZK 3.6., 19:33 10231 4 600 CZK 3.6., 19:32 2961 4 400 CZK 3.6., 19:32 10231 4 200 CZK 3.6., 19:32 2961 4 000 CZK 3.6., 19:31 10231 3 800 CZK 3.6., 19:30 2961 3 600 CZK 3.6., 19:29 10231 3 400 CZK 3.6., 19:29 2961 3 200 CZK 3.6., 19:26 10231 3 000 CZK 3.6., 19:25 2961 2 800 CZK 3.6., 19:24 10231 2 600 CZK 3.6., 19:23 2961 2 400 CZK 3.6., 19:22 10231 2 200 CZK 3.6., 19:17 3237 2 000 CZK 2.6., 21:32 2961 1 800 CZK 2.6., 20:20 4466 1 600 CZK 2.6., 20:19 13053 1 400 CZK 30.5., 20:42 10594 1 200 CZK 29.5., 19:18 12531 1 000 CZK 29.5., 08:26 10594 900 CZK 28.5., 10:27 4466 800 CZK 27.5., 16:44 10594 700 CZK 26.5., 21:23 10702 600 CZK 26.5., 21:18 13053 500 CZK 24.5., 21:49 10702 400 CZK 23.5., 12:34 11552 300 CZK 21.5., 15:09 10231 200 CZK 20.5., 21:21 12531 100 CZK Olej na plátně, 17,5 x 60 cm, datace 1944, signováno vpravo dole FAMÍRA, zezadu autorský štítek s přípisem s určením.