012 | KOČKA S KOŠÍKEM NA PLETENÍ
PROCHÁZKOVÁ Linka (1884 - 1960)
- dosažená cena: 37 000 CZK
dosažená cena: 37 000 CZK
24.10., 15:57 7599 37 000 CZK 26.10., 19:22 7599 37 000 CZK 24.10., 15:28 13956 36 000 CZK 24.10., 15:56 13956 36 000 CZK 24.10., 15:56 7599 35 000 CZK 24.10., 15:56 13956 34 000 CZK 24.10., 15:56 7599 33 000 CZK 24.10., 15:56 13956 32 000 CZK 24.10., 15:56 7599 31 000 CZK 24.10., 15:26 7599 29 000 CZK 23.10., 13:00 14777 28 000 CZK 19.10., 14:39 13956 27 000 CZK 17.10., 20:28 14777 26 000 CZK Olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, datace 20. léta 20. století, signováno vlevo dole Linka Procházková.