048 | VINOBRANÍ
MINÁŘ Karel (1901 - 1973)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
24.10., 15:38 7599 13 000 CZK 26.10., 20:34 7599 13 000 CZK 19.10., 14:45 13956 12 000 CZK Olej na překližce, 52,5 x 62 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole MK 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.