065 | ZÁTIŠÍ S KOLÁČI
PADERLÍK Arnošt (1919 - 1999)
- dosažená cena: 33 000 CZK
dosažená cena: 33 000 CZK
27.10., 19:31 12576 33 000 CZK 27.10., 19:34 12576 33 000 CZK 27.10., 19:26 14597 32 000 CZK 27.10., 19:30 12576 32 000 CZK 27.10., 19:29 14597 31 000 CZK 27.10., 19:29 12576 30 000 CZK 27.10., 19:24 14597 29 000 CZK 27.10., 19:24 12576 28 000 CZK 27.10., 00:02 14597 27 000 CZK 26.10., 14:26 12576 26 000 CZK 26.10., 08:54 14597 25 000 CZK 25.10., 19:39 4407 24 000 CZK 25.10., 18:01 14597 23 000 CZK 22.10., 18:36 4407 22 000 CZK 20.10., 13:24 16028 21 000 CZK 20.10., 14:40 16028 21 000 CZK 20.10., 14:40 5672 20 000 CZK 20.10., 14:40 16028 19 000 CZK 20.10., 14:40 5672 18 000 CZK 16.10., 10:50 16028 17 000 CZK 19.10., 14:58 16028 17 000 CZK 19.10., 14:58 13956 16 000 CZK 14.10., 16:27 16028 15 000 CZK 13.10., 14:43 13339 14 000 CZK 13.10., 12:12 12416 13 000 CZK 13.10., 11:39 6339 12 000 CZK Olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1945, signováno vlevo dole Paderlík 45, zezadu na plátně štítek z pozůstalosti autora č. 198.