004 | POHLED NA KÖNIGSEE S KOSTELEM SV. BARTOLOMĚJE
CHWALA Adolf (1836 - 1900)
- dosažená cena: 350 000 CZK
dosažená cena: 350 000 CZK
24.2., 10:19 21325 350 000 CZK 24.2., 19:06 21325 350 000 CZK 24.2., 10:19 14389 340 000 CZK 22.2., 15:18 7391 320 000 CZK 22.2., 14:10 14389 310 000 CZK 21.2., 14:32 21325 300 000 CZK 22.2., 11:37 13748 300 000 CZK 21.2., 14:32 21325 280 000 CZK 22.2., 11:36 21325 280 000 CZK 22.2., 11:36 13748 270 000 CZK 12.2., 09:36 14569 250 000 CZK Olej na plátně, 61 x 90 cm, rámováno, datace 1860 – 1865, signováno vlevo dole A. Chwala.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.
Adolf Chwala, NG v Praze, Klášter Sv. Jří na Pražském hradě, 14.9. - 31.12.2011, kat. č. 9, reprodukováno na str. 11.