077 | ZÁTIŠÍ S KREVETAMI
BOUDA Cyril (1901 - 1984)
- dosažená cena: 1 800 CZK
dosažená cena: 1 800 CZK
24.2., 18:44 4959 1 800 CZK 25.2., 19:36 4959 1 800 CZK 21.2., 15:05 3738 1 600 CZK 19.2., 14:58 4959 1 400 CZK 18.2., 14:37 3738 1 200 CZK 14.2., 21:14 17823 1 000 CZK 18.2., 14:36 3738 1 000 CZK 11.2., 16:03 4192 800 CZK 14.2., 21:13 4192 800 CZK 14.2., 21:13 17823 700 CZK 11.2., 16:04 4192 600 CZK 11.2., 16:04 4128 500 CZK 11.2., 16:00 4128 300 CZK 11.2., 15:52 4192 200 CZK 11.2., 12:38 4128 100 CZK Litografie na papíře, 200 x 260 mm, volný list, signováno vpravo dole C. Bouda.