007 | DÓŽECÍ PALÁC
BRANDEISOVÁ Antonie (1849 - 1920)
- dosažená cena: 260 000 CZK
dosažená cena: 260 000 CZK
22.2., 15:20 7391 260 000 CZK 24.2., 19:12 7391 260 000 CZK 22.2., 11:37 13748 250 000 CZK Olej na lepence, 16,5 x 23 cm, rámováno, signováno vpravo dole ABrandeis, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 85.