010 | ŠTRAMBERSKÁ TRŮBA
JARONĚK Bohumír (1866 - 1933)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
1.4., 20:43 12691 8 000 CZK 7.4., 19:18 12691 8 000 CZK Barevný dřevoryt na papíře, 53 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole B Jaroněk 1923.