069 | HLAVA ŽENY
SVOLINSKÝ Karel (1896 - 1986)
- dosažená cena: 500 CZK
dosažená cena: 500 CZK
1.4., 15:16 10729 500 CZK 8.4., 19:06 10729 500 CZK Barevná litografie na papíře, 22 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole K. Svolinský.