075 | LODĚNICE V LIBNI
FAMÍRA Emanuel (1900 - 1970)
- dosažená cena: 7 000 CZK
dosažená cena: 7 000 CZK
8.4., 19:13 2537 7 000 CZK 8.4., 19:19 2537 7 000 CZK 8.4., 18:55 12871 6 500 CZK 3.4., 21:19 2537 6 000 CZK Olej na plátně, 31 X 80 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole FAMÍRA 50.