087 | VARŠAVSKÁ OPERA
CHMIELINSKI Wladyslaw T. (1911 - 1979)
- dosažená cena: 120 000 CZK
dosažená cena: 120 000 CZK
1.4., 16:48 12871 120 000 CZK 8.4., 19:42 12871 120 000 CZK Olej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, signováno vpravo dole WT. Chmielinski.